HiToolKit for Home ve zbrusu novém kabátě

Johnson Controls Hitachi Europe vylepšilo selekční software pro tepelná čerpadla HTK for Home

Online selekční nástroj  HiToolKit (HTK) for Home od Hitachi byl aktualizován, aby mohl nabídnout více funkcí a přívětivější uživatelské prostředí při zachování svých jedinečných vlastností.

HiToolKit for Home: nástroj pro tvorbu technických i cenových nabídek

HiToolkit for Home je selekční nástroj určený odborníkům, který jim pomáhá při výběru tepelných čerpadel Yutaki a Yutampo pro rezidenční aplikace. Představuje základní technický a obchodní nástroj, který v pár krocích připraví kompletní zprávu s technickými specifikacemi a cenovými údaji. Nově lze do finálního reportu přidat i instalační náklady, takže si jednoduše připravíte kompletní nabídku pro zákazníka.

Přidání specifikace kaskády tepelných čerpadel: jedinečná funkce na trhu

Mezi nové funkce přidané do stávajícího HTK for Home patří možnost selekce sestav více tepelných čerpadel v kaskádě. Tuto možnost selekce nabízí Hitachi jako jediné na trhu. Kaskádní řízení tepelných čerpadel Hitachi bylo uvedeno na trh v roce 2018 a poptávka po tepelných čerpadlech s vysokým výkonem pro rekonstrukce roste, a proto byla tato funkce zařazena do nástroje. Software navrhne několik konfigurací s více jednotkami Yutaki podle požadovaného topného/chladicího výkonu a přidá kaskádní kontroler jako příslušenství.

Více funkcí pro pokrytí potřeb zákazníka

Selekce podle chladicího výkonu byla přidána na požadavky jihoevropského trhu, ale nabízí také možnost získání kompletních provozních dat pro reverzibilní systémy při celoročním provozu. Sada pro chlazení je při této konfiguraci automaticky navržena jako příslušenství.

Díky novým funkcím zajišťuje aktualizovaný HTK for Home chytřejší, rychlejší a komplexnější výběr produktů a více provozních dat.

Pro lepší odhad tepelné ztráty objektu  byla přidána nová pomůcka, která vypočítá hodnotu na základě izolace a orientace objektu, počtu oken, atd. Rozšířila se nabídka příslušenství, z čehož některá jsou automaticky navržena podle nastavení systému instalace (směšovací sada, elektrický ohřívač…). Došlo k zpřesnění klimatických dat a přidáno více měst do databáze. Navíc byly přidány tabulky s ErP daty a energetickými štítky pro vybrané tepelné čerpadlo, jež jsou požadovány směrnicemi Ecodesignu.

Nástroj HTK for Home je poskytován zdarma, stačí navštívit webovou stránku https://www.hitachi-hitoolkit.com/yutaki/ a založit si účet na svoji emailovou adresu.

by Hitachi Cooling & Heating
16 Apr 2020