Hitachi Cooling & Heating získalo dvě ocenění Red Dot Awards 2021

Ocenění Red Dot Design Award je vyznamenáním udělovaným těm nejlepším v oblasti designu a podnikání, které uděluje společnost Red Dot, která je mezinárodně uznávána jako garant výjimečnosti.

 

S nadšením oznamujeme, že společnost Red Dot v roce 2021 ocenila dva z našich nedávno uvedených produktů.

  • 4-cestný distribuční panel Silent-Iconic™ pro kazetové jednotky RCI
  • kabelový ovladač Advanced Color Controller*

Náš designový panel čtyřcestných kazet Silent-Iconic™ byl oceněn cenou Red Dot: Best of the Best [2021] v produktovém designu, což je nejvyšší ocenění v soutěži. Designový panel je vyzdvihován pro identifikaci mezery na trhu HVAC produktů, protože nenarušuje design interiéru a zároveň zůstává cenově dostupným řešením vnitřních jednotek, což je často důvodem, proč jsou upřednostňovány kazetové jednotky před skrytými kanálovými jednotkami. To byla hlavní motivace při vývoji čtyřcestného designového panelu Silent-Iconic™, moderního designového produktu s prvotřídní povrchovou úpravou.

 

Projekt vznikal pod vedením Senior designera, Tomohiko Sato ze společnosti Hitachi, Ltd, který vám řekne více o procesu vytváření Silent-Iconic™: 
 


 

„Je mi velkou ctí získat takové prestižní ocenění, jako je Red Dot: Best of the Best [2021]. Jménem všech členů týmu zapojených do projektu Silent-Iconic vyjadřuji svou vděčnost. Upřímně doufám, že toto skvělé ocenění vytváří příležitost navázat lepší komunikaci s našimi zákazníky, větší uznání a trvalý úspěch tohoto produktu. Ještě jednou bych rád všem poděkoval. Je to opravdu úžasné!" -  Tomohiko Sato, Senior Designer z Hitachi, Ltd.  

 

Ocenění Red Dot získal také náš nový kabelový ovladač Advanced Color Controller, který bude uveden na evropský trh ke konci roku 2021 a který je první vlaštovkou nového přístupu Hitachi Cooling & Heating k uživatelskému ovládání VRF. Jeho sofistikovaná estetika s jednoduchým, intuitivním ovládáním a poutavé piktogramy a grafy nabízejí prvotřídní kontrolu nad klimatem místnosti. Stejný design ovladače bude v budoucnu začleněn i do našeho portfolia tepelných čerpadel.

 

Společnost Hitachi Cooling & Heating usiluje o dokonalost ve všem, co děláme, a snaží se rozvíjet a udržovat inovativní nápady, které pozitivně ovlivňují způsob naší interakce s prostředím kolem nás. V tomto rozvoji vždy bereme ohledy na profesionály, podnikatele a koncové uživatele.

Když je tato snaha oceněna mezinárodně uznávanými sdruženími, která reprezentují garanci vynikajícího designu a podnikání, dává to našemu úsilí ještě větší smysl. Děkujeme Red Dot za tato dvě ocenění. 

 

Více informací o distribučním panelu pro kazety Silent-Iconic™ zde.

* Kabelový ovladač Advanced Color Controller bude na evropský trh uveden koncem roku 2021.
 

by Hitachi Cooling & Heating
02 Jun 2021