Řízení klimatu ve více prostorech s VRF systémy

Naše VRF systémy nabízejí vícezónové nastavení klimatu s nízkou spotřebou energie bez kompromisů v oblasti výkonu nebo komfortu

Flexibilní, účinné a všestranné systémy

VRF systémy Hitachi Cooling & Heating se perfektně hodí pro vnitřní prostředí, které se neustále mění a vyžaduje technologii řízení vnitřního prostředí, která se snadno přizpůsobí a udrží optimální úroveň komfortu.

Zajišťujeme různé typy projektů, od komerčních aplikací po bytové domy, které vyžadují nezávislé ovládání více zón. Obsluha může nastavit komfort v každé zóně, jednotlivých místnostech nebo po patrech, odkudkoliv a kdykoliv díky širokému výběru z uživatelsky přívětivých ovladačů a jejich funkcím.

Všestrannost VRF systému znamená, že k jedné venkovní jednotce lze připojit různé typy vnitřních jednotek, například nástěnné, kazetové nebo kanálové, a ovládat je jedním řídicím systémem. Můžete využít flexibilitu instalace, abyste sladili klimatizační systém s možnostmi budovy a požadavky architektury.

Naše řady venkovních VRF jednotek pokrývají výkony od 4 do 96 HP (10 - 268 kW), takže si můžete vybrat ten pravý model pro váš projekt. V portfoliu najdete také univerzální kondenzační jednotku Set Free Mini s bočním výfukem, která může být zapojena do 3trubkového systému s rekuperací tepla, ideální volba pro projekty s omezeným instalačním prostorem.

VRF systémy Hitachi Cooling & Heating jsou vybaveny špičkovou technologií pro úsporu energie, která udržuje nízké provozní náklady a pomáhá minimalizovat vaši uhlíkovou stopu. To je možné díky exkluzivní funkci řízení scroll kompresoru SmoothDrive. Ta umožňuje našim VRF systémům pracovat s vyšší účinností při částečném zatížení a zároveň dosáhnout velice stabilní úrovně komfortu vnitřního prostředí.

Díky vlastnostem, jako je náš patentovaný komunikační systém H-link a schopnosti adaptovat se na různé uspořádání zapojení potrubí, jsou počáteční investiční náklady nižší a z dlouhodobého hlediska lepší investice. Správa VRF systémů je zjednodušena nabídkou centrálních ovladačů, které zahrnují jak místní hardwarová řešení, tak mobilní aplikace. Naše nejnovější aplikace airCloud PRO umožňuje vzdálené ovládání a monitorování stavu vašeho zařízení.

Naším závazkem je hledat řešení, která lidem pomohou se přizpůsobit zítřku, ať už se jedná o udržování dokonalého vnitřního klimatu po celý rok nebo návrhu technologií, které budou splňovat poždavky na udržitelné prostředí.

Podívejte se, které VRF systémy splňují vaše požadavky

VRF systémy Hitachi pro individuální nastavení klimatu ve více zónách

Naše portfolio  produktů pro chlazení a vytápění poskytuje domácnostem i firmám přední technologii klimatizace pro vytváření a udržování dokonalého vnitřního prostředí. Naše pokročilé VRF systémy nabízí všestrannost, stejně jako bezkonkurenční účinnost a spolehlivost. Neustále inovujeme naše portfolio pro nabídku elegantních a energeticky účinných systémů, které se přizpůsobí vám i prostorům, kde jsou instalovány.

Pokud vás zajímají i další produktové řady našeho portfolia, klikněte zde