Větrací systémy pro zdravější vzduch

Zdravější budova má šťastnější obyvatele. Naše ventilační systémy zásobují prostor čerstvým vzduchem pro čistší a příjemnější vnitřní prostředí

Podpořte pohodu čerstvým vzduchem

Průměrný člověk dnes tráví více než 75% svého dne v budovách, doma, v práci, při sportu, na nákupech nebo při setkání s přáteli. Mnoho z těchto prostředí je účinně utěsněno bez pravidelné výměny vzduchu. 

Bez řádného větrání stoupají hladiny CO2, cirkulují nečistoty a hromadí se potenciálně škodlivé bakterie, což má dopad na pohodu a produktivitu uživatelů budov.   

Naše rekuperační jednotky zajistí ventilaci prostor přívodem čerstvého vzduchu z vnějšího prostředí, ale zároveň minimalizují ztrátu tepla díky deskovému celulózovému výměníku, kde odpadní vzduch předává energii vzduchu přívodnímu. Mohou být dodány v provedení s výměníkem na přímý výpar, který zajistí přesnou úpravu teploty přiváděného vzduchu. Jako příslušenství nabízíme čidlo koncentrace CO2, které pohlídá kvalitu vnitřního vzduchu a zlepší provozní účinnost systému. 

Dále nabízíme kondenzační jednotky s příslušenstvím pro přímý výpar v centrálních vzduchotechnických jednotkách. Naše portfolio pokrývá výkony od 5 do 85 kW chladicího výkonu. 

V kombinaci s VRF kanálovými jednotkami lze využít příslušenství Econofresh, které pohlídá vhodné podmínky vnitřního a vnějšího prostředí pro spuštění volného chlazení (tzv. freecooling), čímž systém dosáhne významných úspor energie.

Naše ventilační řešení staví do popředí zdraví a komfort našich zákazníků a poskytují optimální vnitřní prostředí bez ohledu na roční období.

Prohlédněte si naše řešení ventilace

Klimatizační a ventilační systémy Hitachi

S více než 80 lety zkušenost jsme přesvědčeni, že naše portfolio produktů pro chlazení a vytápění poskytuje domácnostem i firmám přední technologii klimatizace pro vytváření a udržování dokonalého vnitřního prostředí. Abychom splnili měnící se požadavky našich klientů, neustále inovujeme naše portfolio pro nabídku elegantních a energeticky účinných systém, které se přizpůsobí vám i prostorům, kde jsou instalovány. Pokrýváme všechny typy projektů a širokou škálu řešení klimatizace, abyste našli ten správný systém pro váš byznys. 

Pokud vás zajímají i další produktové řady našeho portfolia, klikněte zde.