Tepelná čerpadla

Yutaki S80

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda vysokoteplotní
Nominální topné výkony: 11-16 kW

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda vysokoteplotní
Nominální topné výkony: 11-16 kW

Skutečná náhrada tradičních kotlů

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo ohřeje vodu až na 80 °C, i když venkovní teplota klesne na -20 °C. Základní software jednotky dokáže odřídit dva topné okruhy s rozdílnou teplotou a zároveň ohřívat vodu v bazénu.

Vytápění může zajistit prostřednictvím podlahového vytápění, radiátorů nebo fancoilů. Jednotka je kompatibilní s jakýmkoliv externím zásobníkem TUV nebo zásobníkem Hitachi pro umístění nad i vedle vnitřní jednotky.

Kabelový ovaldač může sloužit i jako pokojový termostat a jeho menu je v češtině. Pokud máte zájem o vzdálené řízení přes chytrý telefon, máme pro vás řešení Hi-Kumo.

Energeticky úsporný komfort

Pokud potřebujete nižší teplotu topné vody než 60°C, inteligentní kaskádový cyklus řady Yutaki S80 se automaticky přizpůsobí, a zajistí tak maximální komfort s minimální spotřebou energie. V takových podmínkách nebude spuštěn kompresor vnitřního chladivového okruhu s chladivem R134a a provozní parametry tepelného čerpadla budou na úrovni ostatních modelů Yutaki.

Dotační programy

Řada tepelných čerpadel Yutaki S je kompletně registrována v rámci dotačního programu Zelená úsporám v České republice a v rámci programu Zelená domácnostiam na Slovensku.

Pro více informací o možnostech státního příspěvku na zhotovení topného systému s tepelným čerpadlem navštivte stránky: https://www.novazelenausporam.cz/ nebo http://zelenadomacnostiam.sk/sk/.

Technická data

Technická data

Dokumentace

Ke stažení

Návody, katalogy a další literatura k produktům.
Potřebujete-li jakékoliv další informace, kontaktujte nás.

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.