Tepelná čerpadla

Yutaki S Combi

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda
s integrovaným ohřevem TUV
Nominální topné výkony: 4,3 - 16 kW

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda
s integrovaným ohřevem TUV
Nominální topné výkony: 4,3 - 16 kW

Vytápění, chlazení i teplá užitková voda

Díky velkému rozsahu provozních teplot, -20 – 46 °C, je model Yutaki S Combi skutečně všestranný. Základní software jednotky dokáže odřídit dva topné okruhy s rozdílnou teplotou a zároveň ohřívat vodu v bazénu.

Prostorové vytápění a chlazení může zajistit prostřednictvím podlahového vytápění, radiátorů nebo fancoilů.

Ovladač na jednotce může po demontáži sloužit i jako pokojový termostat a jeho menu je v češtině. Pokud máte zájem o vzdálené řízení přes chytrý telefon, máme pro vás řešení Hi-Kumo.

Venkovní jednotky 2, 2,5 a 3 HP jsou nově plněny chladivem R32, které má nižší potenciál globálního oteplování GWP, a tím omezují svůj vliv na životní prostředí v případě úniku chladiva.

Prostorově úsporný design

Konstrukce vnitřní jednotky zahrnuje i integrovaný zásobník teplé užitkové vody, čímž se zmenší požadovaný prostor na instalaci až o 70 %.

Systém je k dispozici ve variantě s 200 nebo 260litrovým zásobníkem. Vetší zásobník je k dostání i ve verzi kompatibilní se solárními panely, a tak můžete ještě více snížit uhlíkovou stopu vaší domácnosti.

Vnitřní jednotka je určena pro instalaci na podlahu.

Dotační programy

Řada tepelných čerpadel Yutaki S Combi je kompletně registrována v rámci dotačního programu Zelená úsporám v České republice a v rámci programu Zelená domácnostiam na Slovensku.

Pro více informací o možnostech státního příspěvku na zhotovení topného systému s tepelným čerpadlem navštivte stránky: https://www.novazelenausporam.cz/ nebo http://zelenadomacnostiam.sk/sk/

Technická data

Technická data

Dokumentace

Ke stažení

Návody, katalogy a další literatura k produktům.
Potřebujete-li jakékoliv další informace, kontaktujte nás.

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.