Tepelná čerpadla

Yutaki S Combi

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda
s integrovaným ohřevem TUV
Nominální topné výkony: 4,3 - 16 kW

Splitové tepelné čerpadlo
vzduch-voda
s integrovaným ohřevem TUV
Nominální topné výkony: 4,3 - 16 kW

Vytápění, chlazení i teplá užitková voda

Díky velkému rozsahu provozních teplot, -20 – 46 °C, je model Yutaki S Combi skutečně všestranný. Základní software jednotky dokáže odřídit dva topné okruhy s rozdílnou teplotou a zároveň ohřívat vodu v bazénu.

Prostorové vytápění a chlazení může zajistit prostřednictvím podlahového vytápění, radiátorů nebo fancoilů.

Ovladač na jednotce může po demontáži sloužit i jako pokojový termostat a jeho menu je v češtině. Pokud máte zájem o vzdálené řízení přes chytrý telefon, máme pro vás řešení Hi-Kumo.

Venkovní jednotky 2, 2,5 a 3 HP jsou nově plněny chladivem R32, které má nižší potenciál globálního oteplování GWP, a tím omezují svůj vliv na životní prostředí v případě úniku chladiva.

Prostorově úsporný design

Konstrukce vnitřní jednotky zahrnuje i integrovaný zásobník teplé užitkové vody, čímž se zmenší požadovaný prostor na instalaci až o 70 %.

Nerezový zásobník má objem 220 l, takže je ideální pro čtyřčlennou domácnost. Pokud by se v místě instalace vyskytovala agresivnější voda přes doporučené limity, lze zásobník ochránit aktivní titanovou anodou, která se prodává jako volitelné příslušenství.

Vnitřní jednotka je určena pro instalaci na podlahu.

Dotační programy

Nová řada tepelných čerpadel Yutaki S Combi bude kompletně registrována v rámci dotačního programu Zelená úsporám v České republice (po uveřejnění nových podmínek registrace v roce 2021) a v rámci programu Zelená domácnostiam na Slovensku.

Pro více informací o možnostech státního příspěvku na zhotovení topného systému s tepelným čerpadlem navštivte stránky: https://www.novazelenausporam.cz/ nebo http://zelenadomacnostiam.sk/sk/

Technická data

Technická data

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.