Komerční klimatizace

Náš sortiment je navržen tak, aby poskytoval malým a středním komerčním prostorům spolehlivou klimatizaci, která vyniká v komfortu a účinnosti

Vytvořte přívětivé prostředí

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, příjemné prostředí je jedním z klíčů k úspěchu. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti, že vám poskytneme to nejlepší. Naše portfolio komerčních klimatizací vám pomůže vytvořit komfortní prostředí, ve kterém se vaši klienti budou cítit přirozeně a pohodlně, a zajistí optimální vnitřní teplotu bez ohledu na roční období s nízkými provozními náklady.

Každý podnik vyžaduje systém přizpůsobený jeho potřebám. Proto jsou naše řešení flexibilní, od výběru typu vnitřní jednotky a výkonu systému až po možnosti instalace, které splní požadavky vaší budovy a vašeho oboru podnikání. Uživatelsky přívětivé ovladače našich klimatizací vám umožní upravovat vnitřní klima ve prospěch zákazníků i zaměstnanců a spravovat spotřebu energie.

Nedostatek prostoru, se kterým se dnes setkává mnoho firem, znamená, že možnosti instalace klimatizace jsou značně omezené. Proto jsme se zaměřili na kompaktní venkovní jednotky, které jsou spolehlivé a nabízejí značný dosah chladivového potrubí, aby mohly být snadno integrovány do všech typů prostor a architektury

Naše řady komerčních klimatizací Hitachi Cooling & Heating jsou navrženy tak, aby poskytly řešení na míru s nejvyšším standardem výkonu pro maloobchod, restaurace, komerční kanceláře a další provozy. 

 

Vyberte si svoji klimatizaci Hitachi Cooling & Heating

Klimatizace Hitachi pro komerční prostory

S více než 80 lety zkušenost jsme přesvědčeni, že naše portfolio produktů pro chlazení a vytápění poskytuje domácnostem i firmám přední technologii klimatizace pro vytváření a udržování dokonalého vnitřního prostředí. Abychom splnili měnící se požadavky našich klientů, neustále inovujeme naše portfolio pro nabídku elegantních a energeticky účinných systémů, které se přizpůsobí vám i prostorům, kde jsou instalovány. Pokrýváme všechny typy projektů a širokou škálu řešení klimatizace, abyste našli ten správný systém pro váš byznys.