Chytrá domácnost

airCloud Home pro klimatizace

Možnost ovládání domácí klimatizace
přes aplikaci airCloud Home

Možnost ovládání domácí klimatizace
přes aplikaci airCloud Home

Aplikace airCloud Home

Aplikace je ke stažení zdarma pro operační systémy iOS i Android. Při založení uživatelského účtu máte na výběr z mnoha jazyků menu včetně češtiny.

Umožní Vám na dálku ovládat všechny funkce jako na lokálním ovladači i nastavit týdenní rozvrh zařízení. V jednoduchém náhledu vám ukáže přibližnou spotřebu klimatizačního systému a pohlídá provozní náklady.

Funkce Smart - Fence

Funkce Smart-Fence vám umožní přizpůsobit provoz klimatizace vaší poloze. Zajistí vám maximální komfort i úsporu energie.

Při návratu domů po vstupu do nastaveného rádiusu kolem vašeho bydliště se klimatizace spustí a přivítá vás již klimatizovaná domácnost.

Při odchodu po opuštění nastaveného rádiusu se klimatizace vypne nebo přepne do úsporného režimu podle vašeho nastavení.

Nové možnosti vaší chytré domácnosti

S aplikací airCloud Home získáte možnost hlasového ovládání klimatizace přes chytré reproduktory od Amazonu nebo Googlu. 

K jedné instalaci můžete přiřadit až 10 vnitřních jednotek a dát přístup až 20 uživatelům. Ze svého účtu můžete mít přístup k neomezenému počtu různých instalací, takže můžete kontrolovat např. byt i chalupu.

Pro více informací můžete navštívit tento web.

Komunikační modul SPX-WFG02

Každá jednotka z našeho portfolia bytových klimatizací může být připojena k aplikaci airCloud Home. Pro starší modely klimatizací (D generace a nižší) prosím konzultujte se svým Hitachi partnerem.

Stačí vnitřní jednotku dovybavit WiFi bránou SPX-WFG02, která komunikuje přímo s domácím WiFi routerem. Každá vnitřní jednotka musí mít připojen vlastní WiFi modul. K jednomu WiFi routeru lze takto připojit až 10 klimatizačních jednotek.

Technická data

Technická data

Brána zapojená v jednotce

SPX-WFG02
Napájení
Komunikační kanál
Zabezpečení
Maximální dosah m
Krytí
Provozní rozsah teplota °C
vlhkost %
Rozměry mm
Hmotnost g
z vnitřní jednotky 12 V DC – 150 mA
WiFi 2,4 GHz, b/g/n
WEP/WPA/WPA2/Open
podle WiFi routeru
IP 30
5 ~ 35°C
30 ~ 80
80 x 40 x 16,5
80
Brána zapojená v jednotce

Dokumentace

Ke stažení

Návody, katalogy a další literatura k produktům.
Potřebujete-li jakékoliv další informace, kontaktujte nás.

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.