Chytrá domácnost

Možnosti ovládání bytových klimatizací a tepelných čerpadel Hitachi Cooling & Heating přes chytrý telefon

Moderní způsoby ovládání pro maximální pohodlí

Internet věcí (IoT) připravil cestu pro řadu inteligentních domácích technologií schopných vzájemně komunikovat a spolupracovat v komerčních i rezidenčních podmínkách. Společnost Hitachi Cooling & Heating jde samozřejmě s dobou, a proto nabízíme výběr z několika možností, jak na dálku ovládát vaše domácí klimatizační jednotky a tepelná čerpadla

S jednoduchou aplikací instalovanou ve vašem telefonu budete moct nastavit provoz vaší klimatizace odkudkoliv a mít pod kontrolou provozní náklady. Cílem všech těchto aplikací je vaše maximální pohodlí a bezstarostný provoz zařízení.

V naší nabídce najdete jak aplikace, které slouží pouze k ovládání jednotek Hitachi, airCloud Home pro klimatizace a HiKumo pro tepelná čerpadla, tak komplexní systémy domácí automatizace. Pokud hledáte druhý typ systému, kterým budete moci ovládat celou domácnost od stínění a osvětlení po otevírání bran a zabezpečovácí systém, tak vám ho nabízíme ve spolupráci se společností Somfy a jejich produktem TaHoma. Značka Hitachi je exkluzivním dodavatelem klimatizačních řešení, které lze s touto domácí automatizací integrovat.

Prozkoumejte nabídku řešení vzdáleného ovládání

Aplikace pro chytrou domácnost

Jak se vývoj posunuje směrem k inteligentním systémům a domácí automatizaci, ovladače klimatizace se také digitalizují a jsou k dispozici jako aplikace pro smart zařízení a webové platformy. Hitachi Cooling & Heating vám nabízí nejnovějí sadu aplikací airCloud, určenou jak pro majitele domů, tak pro profesionální uživatele. Díky aplikacím airCloud poskytujeme našim zákazníkům jednoduchá ovládací rozhraní a upozornění, která jim zajistí maximální pohodlí a nízké provozní náklady. 
Ve spolupráci se společností Somfy pak nabízíme systém domácí automatizace TaHoma, který pomůže integrovat váš klimatizační systém do inteligentní domácnosti.