Bytové klimatizace

Nástěnná Shirokuma RAK-RXE

Elegantní design

chladivo R32
chladicí výkon 2,5 - 5 kW

i pro kombinace s multisplitem

Elegantní design

chladivo R32
chladicí výkon 2,5 - 5 kW

i pro kombinace s multisplitem

Prémiový produkt pro vaši pohodu

Řada Shirokuma se vyznačuje nejtišším provozem z našich řad nástěnných jednotek. Dále nabízí zachování skvělé kvality vnitřního vzduchu díky dvojité filtraci, nerezový vstupní filtr vzduchu pro snadnou údržbu je dopněn antibakteriálním filtrem z aktivního uhlíku.

Zabudované čidlo přítomnosti osob zjistí, zda se někdo nachází v místnosti. Při nepřítomnosti osob přejde klimatizace do úsporného režimu, který je zrušen po návratu osob. Díky této funkci dosáhnete nižších provozních nákladů.

A pokud se rozhodnete využít klimatizaci Shirokuma pro celoroční vytápění objektu, tak doporučujeme provedení venkovní jednotky Nordic, které má certifikovaný provoz vytápění do -25°C venkovní teploty.

Ovládání přes chytrý telefon

Díky aplikaci airCloud Home se váš chytrý telefon promění v programovatelné dálkové ovládání. Pomocí aplikace lze zapnout nebo vypnout jednotku, nastavit teplotu a otáčky ventilátoru a nastavit týdenní rozvrh provozu. Přes aplikaci můžete také hlídat měsíční provozní náklady klimatizace, zapínat cyklus FrostWash na dálku, když nejste doma, a dostávat upozornění, pokud nastane nějaká porucha. Tyto funce můžete začít využívat po instalaci wifi modulu do vnitřní jednotky.

Funkce FrostWash

U nejnovější generace E této řady nástěnných jednotek přibyla unikátní funkce čištění tepelného výměníku vnitřní jednotky. Jednotka se podchladí tak, že se vytvoří na lamelách výparníku námraza. Poté obrátí chod, aby námraza odtála a odnesla s sebou usazené nečistoty. Čistící cyklus je zakončen vysoušením výměníku pro zabránění tvorbě plísní.

Podívejte se na názorné video.

Technická data

Technická data

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.