Bytové klimatizace

Nástěnná Premium RAK-PSE

Nejvyšší komfort

chladivo R32
chladicí výkon 2,5 - 5 kW

Nejvyšší komfort

chladivo R32
chladicí výkon 2,5 - 5 kW

Moderní design

Jednotka je nabízena ve dvou barevných provedeních s digitálním displejem na čelním panelu jednotky. Pokud by jas tohoto displeje uživatele obtěžoval, například v ložnici, je možné podsvícení tohoto displeje jednoduše vypnout jedním tlačítkem na ovladači. 

Zabudované čidlo přítomnosti osob zjistí, zda se někdo nachází v místnosti. Při nepřítomnosti osob přejde klimatizace do úsporného režimu, který je zrušen po návratu osob. Díky této funkci dosáhnete nižších provozních nákladů.

Funkce FrostWash

Nově u této řady nástěnných jednotek přibyla unikátní funkce čištění tepelného výměníku vnitřní jednotky. Jednotka se podchladí tak, že se vytvoří na lamelách výparníku námraza. Poté obrátí chod, aby námraza odtála a odnesla s sebou usazené nečistoty. Čistící cyklus je zakončen vysoušením výměníku pro zabránění tvorbě plísní.

Podívejte se na názorné video.

Tato jednotka je také jako jediná vybavena automatickým čištěním filtru pomocí zabudovaného kartáče. Díky tomu je tou nejlepší volbou, pokud je nutná nejvyšší kvalita vzduchu v klimatizovaném prostoru.

Celoroční komfort

Pokud je venku chladněji, systém tepelného čerpadla zajišťuje nízkoenergetické vytápění vyžadující minimální údržbu. V mírnějším podnebí může dokonce nahradit jiné zdroje vytápění, tento model lze provozovat v režimu vytápění do -20°C.

Technická data

Technická data

Dokumentace

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.