Bytové klimatizace

Nástěnná Performance RAK-RPE

Univerzální klimatizace

chladivo R32
chladicí výkon 2 - 5 kW

i pro kombinace s multisplitem

Univerzální klimatizace

chladivo R32
chladicí výkon 2 - 5 kW

i pro kombinace s multisplitem

Univerzální jednotka

Řada Performance vám nabízí nejširší výběr výkonů jednotek od malých (2 kW) po větší (5 kW) určené pro velké obývací pokoje s kuchyňským koutem orientované na jih. Pro kombinace s multisplitem navíc nabízí model RAK-15QPE o výkonu 1,5 kW určený pro ložnice o malé podlahové ploše.

Všechny jednotky řady se ale vyznačují kompaktními rozměry se šířkou 780 mm, takže se dají ideálně umístit nad dveře místnosti. 

Ovládání přes chytrý telefon

Díky aplikaci airCloud Home se váš chytrý telefon promění v programovatelné dálkové ovládání. Pomocí aplikace lze zapnout nebo vypnout jednotku, nastavit teplotu a otáčky ventilátoru a nastavit týdenní rozvrh provozu. Přes aplikaci můžete také hlídat měsíční provozní náklady klimatizace, zapínat cyklus FrostWash na dálku, když nejste doma, a dostávat upozornění, pokud nastane nějaká porucha. Tyto funce můžete začít využívat po instalaci wifi modulu do vnitřní jednotky.

Funkce FrostWash

U nejnovější generace E této řady nástěnných jednotek přibyla unikátní funkce čištění tepelného výměníku vnitřní jednotky. Jednotka se podchladí tak, že se vytvoří na lamelách výparníku námraza. Poté obrátí chod, aby námraza odtála a odnesla s sebou usazené nečistoty. Čistící cyklus je zakončen vysoušením výměníku pro zabránění tvorbě plísní. Nejnovější model (E generace)byl nově také vybaven čidlem přítomnosti osob, které přispívá k provozním úsporám zařízení.

Podívejte se na názorné video.

Technická data

Technická data

Dokumentace

Ke stažení

Návody, katalogy a další literatura k produktům.
Potřebujete-li jakékoliv další informace, kontaktujte nás.

Prodejní místa

Prohlédněte si naši síť autorizovaných distributorů a montážních firem.