Bytové klimatizace pro váš domov

Splitové a multisplitové klimatizační jednotky Hitachi Cooling & Heating vytvářejí komfortní vnitřní prostředí po celý rok s výbornou účinností

Prémiová kontrola nad vnitřním klimatem

Splitové a multisplitové bytové klimatizace využívají nejnovější technologii ke zlepšení kvality vzduchu, který dýcháte.

Naše pokročilá zařízení usnadňují udržování zdravějšího vnitřního prostředí a intuitivní ovládání zajistí pohodlí i energetickou účinnost.

Pro přizpůsobení se vašim měnícím se potřebám nabízí klimatizace inovativní funkce jako výkonný režim Powerful nebo časovač pro usnutí Sleep. I když jste na cestách, mějte svoji klimatizaci pod kontrolou díky aplikaci ve svém telefonu.

Chápeme, že každá domácnost má jedinečně požadavky, a proto naše řady domácích klimatizací nabízí řešení pro každý dům. Ať už potřebujete chladit, topit nebo odvlhčovat vzduch, vyberte si z nástěnných, parapetních, kazetových nebo kanálových jednotek. Objevte také funkci FrostWash, která pomůže omezit bakterie až o 91% a plísně ve vzduchu až o 87%*, takže vám zajistí čistší prostředí.

Všechny klimatizační jednotky a systémy Hitachi Cooling & Heating jsou konstruovány podle nejvyšších standardů, aby se minimalizovaly jakékoliv nepříjemnosti, takže vám nic nebude bránit v tom, abyste si celoročně užívali ideální vnitřní klima.

 

* Testovaný model: RAK-35RPE / RAC-35WPE

Testováno v Kitasato Research Center of Environmental Science

Test No. 2019_0154: Vliv na úbytek bakterií a plísní byl pozorován po jednom cyklu FrostWash. 

Vyberte si svoji klimatizaci Hitachi Cooling & Heating

Klimatizace Hitachi pro domácnosti

S více než 80 lety zkušeností jsme přesvědčeni, že naše portfolio produktů pro chlazení a vytápění poskytuje domácnostem i firmám přední technologii klimatizace pro vytváření a udržování dokonalého vnitřního prostředí. Pokrýváme všechny typy domácností, od rodinných domů, bytů a apartmánů, domácích kanceláří až po podkrovní prostory, garáže a dílny. Vyberte si z nabízených typů vnitřních jednotek, které jsou navženy tak, aby vám zajistily maximální pohodlí.