Vylepšená řada jednotek Entry

Stávající řada nástěnných splitových jednotek Entry přináší při přechodu na F generaci nové možnosti. Při zachování nízké ceny nabízí bezkonkurenční výhodu, kterou se nemůže pochlubit žádný jiný výrobce.

 

Jedná se o funkci FrostWash, která zajišťuje pravidelné čištění výměníku vnitřní jednotky, a tím přispívá k vysoké kvalitě vzduchu v interiéru. Vysvětlení této funkce najdete zde.

Další novinkou je nový vzhled infra ovladače, který je dodáván v balení s vnitřní jednotkou. Jeho design se nyní blíží ostatním infra ovladačům bytových klimatizací, ale zůstává v porovnání s nimi jednodušší pro koncového uživatele. Další možnosti ovládání, jako kabelový ovladač nebo aplikace Hi-Kumo, zůstávají v nabídce také.

Největší změnou je možnost připojení těchto jednotek do multisplit systému. Spolu s touto generací Entry jednotek totiž Hitachi uvádí na trh ekonomickou řadu multisplitů Entry s chladivem R32. 

 

Aktualizované portfolio bytových klimatizací Entry je vhodné pro nenáročné zákazníky a menší objekty se sezónním provozem, neslevuje však z kvality provedení, na kterou jste u značky Hitachi zvyklí.

by Hitachi Cooling & Heating
03 Apr 2020