Obchodní spojení Johnson Controls - Hitachi

Johnson Controls a Hitachi Appliances, Inc. oznámily 1. října 2015 svoje globální obchodní spojení. Tato dohoda nám umožňuje nabízet kompletní řadu klimatizačních zařízení, absorbčních chillerů a tepelných čerpadel spolu se současným portfoliem firmy Johnson Controls v oblasti chlazení, vytápění a větrání (HVAC).

Japonská značka Hitachi je jedním z předních výrobců klimatizačních zařízení díky vysokým investicím do výzkumu a vývoje. Výrobní závod v Barceloně zajišťuje pružnou výrobu VRF portfolia a distribuci náhradních dílů.

 

Historie klimatizací Hitachi na našem trhu

Před tímto obchodním spojením byla značka klimatizací Hitachi na českém trhu výhradně distribuována společností AB Klimatizace s. r. o. Tento partner může nabídnout 20-letou zkušenost s montážemi klimatizací a tepelných čerpadel Hitachi a pokračuje ve spolupráci s naší značkou i nadále. Obdobnou roli na Slovensku zastává firma Cool, s. r. o.

V dubnu 2016 byl vytvořen tým Hitachi v rámci společnosti Johnson Controls International, spol. s r. o., který se nyní skládá z obchodního zastoupení v České republice i na Slovensku a technické podpory pro projektanty i montážní firmy. Síť distributorů byla rozšířena a neustále probíhá zaškolování dalších montážních firem ve školicím showroomu v Brně.

Chcete-li s námi navázat kontakt, prohlédněte si mapu spolupracujících firem nebo nás kontaktujte pomocí formuláře na této stránce.

by Hitachi Cooling & Heating
18 Apr 2016