Centrum inovací

Zkoumáme a inovujeme vztah mezi prostorem, lidmi a vnitřním prostředím
Přehrát video

Centrum inovací

Zkoumáme a inovujeme vztah mezi prostorem, lidmi a vnitřním prostředím

Inovace Hitachi Cooling & Heating

Již více než 80 let je společnost Hitachi Cooling & Heating poháněna výzvou přetvářet vnímání a možnosti řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech a pomáhat profesionálům v oboru.  Snažíme se vylepšovat stávající technologie a přinášet inovace pro zaplnění mezer trhu, které se objevují, jak se vyvíjí životní styl nebo podnikání. 


Náš čas věnujeme rozvoji malých i velkých myšlenek, od kroků, které pomáhají snižovat škodliviny nacházející se ve vzduchu, který dýcháme, až po výrobu esteticky příjemných klimatizačních jednotek, které zaručí váš komfort. Náš závazek minimalizovat náš dopad na životní prostředí se vztahuje i na vás, navrhujeme produkty, které jsou energeticky účinné, a tím pomáháme snižovat provozní náklady.


Kromě toho neustále zkoumáme a testujeme, jak může naše technologie prospět lékařskému výzkumu, výrobě a konzervaci potravin a poskytnout zdravější prostředí a komfort nemocnicím a školám. Klimatizace umí mnohem více než jen chladit. Ovládání vnitřního prostředí má sílu pohánět podniky, zachraňovat životy a otevírat dveře. . 


Tak jako naši vedoucí inovací jsme hrdí na to, že vám můžeme představit Centrum inovací, místo, kde můžete prozkoumat naše produkty nové generace a jejich příběhy.

Technologie

FrostWash

Samočisticí technologie, která pomáhá vaší klimatizaci zůstat zdravější po delší dobu.
Design

Silent-Iconic ™

Náš jedinečný oceněný designový panel pro moderní prostory, kde je prioritou estetika.