Living Harmony

Kromě komfortu usilujeme o vaše zdraví a pohodu. Propojujeme lidi, technologii a vnitřní prostředí, chceme být styčným bodem pro ostatní technologie a zařízení, promlouvat k jednotlivcům, ale se společenskou odpovědností; dosáhnout rovnováhy mezi životními zkušenostmi a pozitivním přístupem, kde středobodem je člověk. To vše v prémiové kvalitě a s oporou odborných znalostí.

Náš cíl

Jsme globální prémiovou značkou, experti ve vytváření vnitřního prostředí. 


Chceme vytvářet svět, kde lidé žijí v harmonii - sami se sebou, s druhými i s prostředím, které obývají. Chceme být katalyzátorem této harmonie. 


Náš japonský původ a léta zkušeností nás naučily, že harmonické obytné prostory vedou k vyšší kvalitě života. Klíčem k tomu je správné vnitřní prostředí. Proto každý den pracujeme na vývoji zařízení usnadňujících dosažení harmonie ve všech vnitřních prostorách. 

Proč Hitachi

Naše kořeny jsou zakotveny v japonské tradici, ale naším pohonem jsou neustálé inovace. Nabízíme špičkové produkty, které podporují komfort, účinnost a spolehlivost ve všech projektech. 


Více než 90 % našeho života trávíme ve vnitřních prostorách, a proto by toto prostředí mělo být místem harmonie a komfortu. Chceme, aby naši zákazníci, ať jsou kdekoli, zažívali právě tento pocit. 


To nás nutí neustále inovovat a vyvíjet špičkové prémiové produkty, které se vyznačují svou spolehlivostí, a sdílet naše odborné poznatky se zákazníky po celém světě. To je náš závazek, který plníme již od 30. let minulého století.  

Naše pravá podstata

Naše pravá podstata spočívá v kontrastu elementů:

Naše pravá podstata spočívá v kontrastu elementů:

Více informací o Hitachi Cooling & Heating